poniedziałek, 9 września 2013

Z cyklu RECENZJE - pędzle Pierre Rene

O marce Pierre Rene mogę powiedzieć tyle, że choć jest mało reklamowana to warto jej poświęcić chwilę uwagi. Jest to marka z wieloletnim doświadczeniem. Założona w Polsce
w 1993 roku działa obecnie na 21 rynkach. Jest dostępna m.in. w Drogeriach Natura. Główne atuty marki to:

  • dostępność cenowa i geograficzna
  • wysoka jakość i nowoczesność receptur potwierdzone certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 22716
  • bezpieczeństwo stosowania potwierdzone Certyfikatami Zdrowia oraz atestami PZH
  • innowacyjność i funkcjonalność opakowań
  • szeroki asortyment
  • bogata kolorystyka

Pędzle do cieni Pierre Rene
Pędzle do cieni Pierre Rene

Jako miłośniczka profesjonalnych akcesoriów, zaopatrzyłam się oczywiście w pędzle :)
W swojej kolekcji posiadam 3 pędzle do cieniowania - Eye Shadow Brush Mini 05, Eye Shadow Brush Medium 04 oraz Eye Shadow Brush Maxi 03. Wszystkie pędzle wykonane są z naturalnego włosia sobola. Włosie osadzone jest w czarnej, spłaszczonej skuwce, zaś trzonek wykonany z drewna i wyprofilowany tak, że nie wyślizguje się z dłoni. Pędzli używam do cieni prasowanych. Owalne przycięcie włosia ułatwia zarówno nabranie odpowiedniej ilości kosmetyku, jak również jego aplikację i rozcieranie. Takim zestawem pędzli można wykonać właściwie każdy makijaż oczu. Używam tych pędzli od ok. 2 lat.
W tym czasie nie miałam problemu z czyszczeniem, nie zauważyłam także, aby pędzle traciły włosie. Zachowały swój pierwotny kształt i nadal mi służą z powodzeniem :) Jedyną oznaką ich intensywnego użytkowania są lekko starte napisy na trzonkach ;)

Hi-Tech Eyeliner Pisak do oczu
Hi-Tech Eyeliner Pisak do oczu

Czy WARTO kupić te pędzle? Zdecydowanie TAK. Właśnie przymierzam się do uzupełnienia kolekcji o pędzle do brwi, eyelinera oraz ust. Sama marka intensywnie się rozwija i kusi nowoczesnymi w formie produktami. Moją uwagę przykuł np. Hi-Tech Eyeliner o innowacyjnym, ergonomicznym kształcie. Jeśli macie dostęp do produktów tej marki, zachęcam Was do ich przetestowania. Do gamy Pierre Rene należą także MIYO oraz dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura - My Secret.

Więcej informacji o marce: http://www.pierrerene.pl

Potęga Piękna

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza