poniedziałek, 30 września 2013

Na dobry początek współpracy z Glazel :)

Kosmetyki do makijażu firmy Glazel Visage

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Robertowi Gęsiorowi za osobiste zaangażowanie i chęć pomocy oraz Pani Karolinie Dydak za otwartość oraz wytrwałość w przygotowywaniu oferty.

Dziękuję także webfotografia.pl za współpracę fotograficzną.

Poszukując wyposażenia do salonu nawiązałam kontakt z firmą Glazel Visage, producentem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów. Na dobry początek współpracy firma przygotowała dla mnie pakiet kosmetyków do przetestowania :) Oto one:

Kosmetyki do makijażu firmy Glazel Visage
Przesyłka od Glazel

A teraz przedstawię zawartość przesyłki :) Zaczynamy od palety 6 cieni ze specjalnie dla mnie wybranymi odcieniami: matowy jasny beż, perłowe złoto, piękny perłowy czekoladowy brąz, jasny matowy błękit, satynowy granat i pudrowy brzoskwiniowo-koralowy róż, który z powodzeniem można używać także na policzki :) Paleta jest duża
i elegancka, z lusterkiem i uroczym grawerem. W ramach niespodzianki, firma wygrawerowała na wierzchu palety moje logo - Potęga Piękna :) Cienie są dobrze dobrane kolorystycznie, dość mocno napigmentowane - recenzję dodam w oddzielnym poście.

Paleta cieni - Kosmetyki do makijażu firmy Glazel Visage
Paleta cieni ze specjalnie dla mnie wybranymi odcieniami :)

Paleta cieni - Potęga Piękna
Paleta z wygrawerowanym logo Potęgi Piękna :)

W trakcie rozmów wspomniałam, że poszukuję kosmetyków do kamuflażu oraz modelowania rysów twarzy. No i w przesyłce znalazła się Baza pod makijaż Make-up
Base - silikonowa baza matująca oraz 2 podkłady Glazel. Dostałam także testery kamuflażu i podkładu Coverderm (nie ma na zdjęciu). Już je przetestowałam i muszę powiedzieć, że dorównują jakością serii Dermacolor od Kryolanu :) I chociaż nie znalazłam informacji, na jakiej bazie jest zrobiona owa baza, to trzymały się na niej dobrze zarówno podkłady Glazel (na bazie wody) oraz Coverderm (na bazie oleju). Plus za uniwersalizm :)

Baza i podkłady Glazel - Kosmetyki do makijażu
Baza i podkłady Glazel

Ze wspomnianych produktów utrwalających i modelujących otrzymałam Puder sypki
w odcieniu G3, Wodoodporny puder wykańczający, Wypiekany puder bronzujący Terracotta oraz Bronzujący puder w perełkach w odcieniu czekoladowego brązu. Wszystkie kosmetyki zamknięte w estetycznych, eleganckich opakowaniach z dołączonym puszkiem. Pudry są bardzo drobno zmielone, oparte na mineralnych składnikach, takich jak mika i talk. Dzięki temu, dobrze wnikają w strukturę skóry, wygładzając ją i matowiąc na wiele godzin. Puder wypiekany świetnie nadaje się do uzyskania efektu cieni na twarzy. Przypomina mi trochę klasyczną Ziemię Egipską od Bikora. Można go też stosować zamiast różu :)

Kosmetyki do makijażu - Puder sypki, puder bronzujący, puder fixujący
Puder sypki, Puder bronzujący w perełkach oraz Puder fixujący

Kosmetyki do makijażu - Puder bronzujący
Wypiekany puder bronzujący

W paczce znalazły się także Tusz do rzęs, Konturówka do oczu z gąbeczką, Konturówka do oczu/ust w uniwersalnym brązowym kolorze, Konturówka do ust, Eyeliner w pisaku, Błyszczyk Diamond Lipgloss, Błyszczyk Diamond Coctail oraz Cień wypiekany Terracotta w głębokim odcieniu granatu.

Kosmetyki do makijażu

Kosmetyki do makijażu - Konturówki i ich swatche
Konturówki i ich swatche

Kosmetyki do makijażu - Cień wypiekany Terracotta
Cień wypiekany Terracotta

Na pewno zrobię recenzję podkładów i pudrów, ale jeśli coś szczególnie Was zainteresowało, napiszcie o tym w komentarzu :) Nie na wszystkich kosmetykach są numery/nazwy odcieni, ale w razie potrzeby mogę dopytać o nie.

Jak na razie, kosmetyki przetestowałam raz na sobie i raz na Klientce. W obu wypadkach zdały egzamin celująco :) Marka GLAZEL VISAGE zyskała moje uznanie i zaufanie. Bardzo się cieszę z nawiązania tej współpracy i mam nadzieję, że dalej się będzie rozwijać :) Obecnie czekam na indywidualną wycenę wyposażenia do salonu. W tej kwestii mam dość sprecyzowane wymagania, ale liczę na to, że Pan Robert znajdzie rozwiązanie :)


Więcej o firmie GLAZEL - http://glazel.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz