wtorek, 20 stycznia 2015

Pozostając w zimowym klimacie - FUTRA

Zimowe stylizacje - FUTRA

Wprawdzie zima u nas łagodna, ale futrzane dodatki mają swój urok i niewątpliwie pasują także do jesiennych i wiosennych stylizacji :) Jeśli nie macie funduszy (lub ochoty) na zakup naturalnego futra, możecie sprawić sobie sztuczne. Pamiętajcie tylko, aby było dobrej jakości. Niestety, wielu producentów nie stosuje się do wymogów dot. właściwego oznakowania. Stąd łatwo pomylić futro naturalne ze sztucznym. Jak je odróżnić? Futro naturalne jest bardzo miękkie w dotyku i łatwo prześlizguje się między palcami. Futro sztuczne jest bardziej sztywne i szorstkie - przypomina w dotyku np. pluszową maskotkę. Inny sposób na ich odróżnienie to test ze szpilką. Jeśli szpilka bez trudu przebije się na drugą stronę, wskazuje to na sztuczne futro. Jeśli natomiast napotkamy opór, mamy pewność, że futro jest prawdziwe.

Obecnie wielu projektantów pracuje na sztucznych futrach. Wiąże się to częściowo z niechęcią konsumentów do futer naturalnych, a także z zarzutami dot. nieetycznych praktyk ich pozyskiwania. Futra sztuczne są lżejsze i łatwiejsze w konserwacji, nie są też alergenne. Wykonane starannie i z wysokiej jakości materiałów mogą prezentować się świetnie i posłużyć nam długie lata :) Przedstawiam Wam kilka propozycji.

KAMIZELKI

Zimowe stylizacje - FUTRA

Zimowe stylizacje - FUTRA

CZAPKI

Zimowe stylizacje - czapki

BUTY

Zimowe stylizacje - buty

 FUTRO w połączeniu z dzianiną

Zimowe stylizacje - FUTRO w połączeniu z dzianiną

MUFKI ŚLUBNE

Zimowe stylizacje - MUFKI ŚLUBNE

A tu nietypowo - MUFKA z kwiatów ;)

Zimowe stylizacje - MUFKA z kwiatów

Czy podobają się Wam futrzane ubrania i dodatki? Jakie najczęściej wybieracie? Czekam na Wasze zdjęcia i opinie :)2 komentarze:

  1. W PL to najpewniej jest kupić futro w sklepie Ochnik...lub w Warszawie na Modlińskiej w tej hali...

    OdpowiedzUsuń
  2. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

    OdpowiedzUsuń